Zgorzelec Nowy system gospodarki odpadami

kamery online

Konsultacje społeczne

Wyniki IV kolejki ZLF

DSC 0035Bardzo wyrównane i emocjonujące mecze, walka do ostatnich sekund i niespodziewany samodzielny lider z Podwórkowego Klubu Sportowego. Zapraszamy na relację z IV kolejki XII edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec. Czwarta kolejka, zgodnie z oczekiwaniami, dostarczyła kibicom oraz zawodnikom wielu emocji. Była to najciekawsza kolejka obecnej edycji, jak do tej pory. Już w pierwszym meczu przeżywaliśmy emocje przez całe 40 minut. Po bardzo zaciętym i wyrównanym spotkaniu PKS pokonał Fc Ujazd 2:1, dzięki czemu z kompletem punktów niespodziewanie przewodzi w tabeli. Drugi mecz okazał się jedynym jednostronnym pojedynkiem tego dnia. Faworyzowani zawodnicy Amatorów Zawidów pewnie pokonali Piasta Czerwona Woda 16:6, a strzelec pięciu bramek Paweł Romańczuk umocnił się na czele klasyfikacji strzelców (15 bramek). W kolejnym ciekawym spotkaniu Fc Seta pokonała 5:4 Unital, który kontrolując spotkanie przez jego większą część opadł z sił i stracił zwycięstwo w ostatnich fragmentach meczu. Pierwsze punkty w tym roku stracił dotychczasowy lider Ad Bud Design, który zremisował 2:2 z MOS Korczak po bardzo ciekawym i zaciętym spotkaniu. Jako ostatni na parkiet wyszli dziś zawodnicy PWiK oraz The Veterans, który był bardzo blisko pierwszego zwycięstwa. Baniaminek obecnej edycji ZLF prowadząc 4:3, dał sobie strzelić 2 bramki w samej końcówce meczu i wypuścił zwycięstwo z rąk.

Wyniki spotkań IV kolejki ZLF oraz „piątka kolejki”:
PODWÓRKOWY KS – FC UJAZD    2:1 (0:0)
Bramki: Chojnacki Oskar, Bogdaniec Krystian oraz Grabowski Tomasz.
CZERWONA WODA – AMATORZY ZAWIDÓW   6:16 (2:6)
Bramki: Błauciak Adam (4), Rędzia Przemysław oraz Romańczuk Paweł (5), Kiewra Marcin (4), Winiarski Marcin (2), Szymków Mariusz (2), Wolanin Wojciech, Michalkiewicz Tomasz, Niedzielski Rafał.
UNITAL – FC SETA   4:5 (3:1)
Bramki: Matusewicz Jacek (2), Kotelnicki Dawid (2) oraz Burdejski Łukasz (2), Sieczko Bartosz (2), Kurianowicz Radomir.
MOS KORCZAK – AD BUD DESIGN     2:2  (1:2)
Bramki: Witowski Łukasz, Golec Hubert oraz Bystryk Patryk, Szczęsny Bartosz.
THE VETERANS – PWiK FB „SOLID” NATRONIC    4:5 (2:2)
Bramki: Kaczmarczyk Łukasz (4) oraz Smółka Fafał, Monik Sebastian, Monik Grzegorz, Pacak Krzysztof, Monik Marcin.
CZARNI ZGORZELEC - Pauza

Piątka IV kolejki:
Nafalski Łukasz (MOS Korczak), Chojnacki Oskar (PKS), Kaczmarczyk Łukasz (The Veterans), Burdejski Łukasz (Fc Seta), Bystryk Patryk (Ad Bud Designe).

Na V kolejkę ZLF zapraszamy już w najbliższą sobotę 29,12,2018r. od godz. 15,00 do hali sportowej CSR w Zgorzelcu przy ul. Maratońskiej.
Wszystkie informacje, zdjęcia oraz wyniki ZLF dostępne na www.futsal.zinfo.pl oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również bramki ze spotkań, zapraszamy.

Źródło: DIDA SPORT