Zgorzelec Nowy system gospodarki odpadami

kamery online

Konsultacje społeczne

XX Impreza na Orientację PTSM Zgorzelec

XX Impreza na Orientację PTSM Zgorzelec23 września br. odbyła się XX Impreza na Orientację PTSM Zgorzelec. Impreza była VI rundą Pucharu Dolnego Śląska w Marszach na Orientację 2017. Bazą imprezy był amfiteatr zgorzelecki, a terenem zawodów park i las nad Nysą Łużycką.

Do zawodów zgłosiło się 122 uczestników.  Wystartowało: 16 zawodników w kat. TS (seniorzy), 8 zawodników w kat. TJ (juniorzy), 19 zawodników w kat.TM (młodzież), 50 zawodników w kat. TD (dzieci) oraz 28 w kat. TP (początkujący). Razem wystartowało 121 osób.

Wyniki:

• w kategorii TD wygrał zespół reprezentujący klub INO - TOP PTSM Zgorzelec: Jan Warchoł SP Sulików i Miłosz Kotlęga SP 5 Zgorzelec,
  • w kategorii TM wygrał zespół reprezentujący klub INO - TOP PTSM Zgorzelec: Michał Wołowicz i Kacper Rozmus SP5 Zgorzelec (oddziały gimnazjalne d. Gimnazjum nr 1),
  • w kategorii TJ  wygrała Katarzyna Makuch z Bolkowa,
  • w kategorii TS wygrał zespół: Ryszard Świerczyński klub Orientop Wrocław i Marcin Ciesłowski PTTK Strzelin.

Zgodnie z regulaminem obowiązywała również klasyfikacja klubowa (suma punktów do Pucharu Dolnego Śląska w MnO zdobytych przez wszystkich startujących zawodników danego klubu). W klasyfikacji tej zwyciężył InO-TOP PTSM Zgorzelec (471 pkt) I m-ce, II m-ce MKKT "Tramp" Bogatynia (328 pkt.), III m-ce KTK "Łapiguz" Siedlęcin (260 pkt.).

Budowa tras: Wojciech Mikołajczyk, Mateusz Waszkiewicz
Sędziowanie: Wojciech Mikołajczyk , Mateusz Waszkiewicz, Jacek Warchoł, Aneta Warchoł, Karolina Rachańska.

Źródło: PTSM w Zgorzelcu